Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Matematyka. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 maja 2011 r. o 08:15 Powrót do artykułu
a z tym turystą jak zrobiliście?? Porażka będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też wyszło 15/49,ale miało być 16 :/...Krzyż na drogę tym,którzy zdają rozszerzoną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ogolnie to sie niczym nie stresowalam, szlam z ciekawoscia co dadza. ale jak zoabczylam pytania to pomysalam ze chyba tutaj kogos poj_balo. wszytskie inne arkusze ktore rozwiazywalam to zdawalam bez problemu. teraz nie wiem czy wogole wyciagne na te 30 %. przeskok poziomow z tegorocznej matury na zeszloroczna byl ooogromny. i teraz czuje demotywacje bo z wczorajszego polskiego licze na 70/80 % i ladnie wyjdzie jak pieprzonej matematyki nie zdam :/ i tak jestem humanistka ! nie kazdy sie urodzil matematykiem. Tylko jezeli jestem b.dobra z humanistyki to czemu mam oblac mature z przedmiotw scislych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to pierwsze zadanie otwarte jak macie? rozwiąż nierówność? mi wyszło coś -1/3 i cos jeszcze nie pamietam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakryczna ta matura.... gorszej nie mogli dać...(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wejze napisał:
a to pierwsze zadanie otwarte jak macie? rozwiąż nierówność? mi wyszło coś -1/3 i cos jeszcze nie pamietam
i 3:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło 1/3 i 3:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Ciach!] odpowiedzi już są jak wam poszło ?:> koniecznie porównać z arkuszem !!
Ostatnio edytowany 5 maja 2011 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tam tym roku był banał..a tu nawet logarytmy były trudne.. nie wiadomo co do czego;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z turystą mi wyszło, że przechodził codziennie chyba 28 km (ale nie jestem pewien bo już za bardzo nie pamiętam)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura była wyjątkowo trudna i niech ci co nie pisali nie mówią że była prosya
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są już może akrusze z odp na necie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lola napisał:
masakryczna ta matura.... gorszej nie mogli dać...(
Uwierz mi że mogło być gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Butterfly napisał:
Mi też wyszło 15/49,ale miało być 16 :/...Krzyż na drogę tym,którzy zdają rozszerzoną
Gdzieś z nerwów źle policzyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie z prawdopodobieństwa: Ze zbioru liczb {1,2,3,...,7} wybieramy dwie ze zwracaniem. Oblicz prawdopodobieństwo, że suma wyciągniętych liczb będzie podzielna przez 3. Mi wyszło (o ile dobrze pamiętam) 16/49. Mi tez tak wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gggg napisał:
a jak wam wyszlo z polem trójkąta KML? 3 pierwiastki z trzech dzielone na 16?
mi wyszlo 3poerw3/2pierw2. liczylam ze wzoru pierw(p[p-a][p-b][p-c])
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miało wyjść z tym kątem co było 160 stopni????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MaturzystkaLO napisał:
Zadanie z prawdopodobieństwa: Ze zbioru liczb {1,2,3,...,7} wybieramy dwie ze zwracaniem. Oblicz prawdopodobieństwo, że suma wyciągniętych liczb będzie podzielna przez 3. Mi wyszło (o ile dobrze pamiętam) 16/49.
Mi tez tyle wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyszło wam 1 i 1/3 jak w obliczeniach wychodzilo - 10 - 8 / 3 x 2 a to daje - 18 / 6 = - 3 a drugie wyychodzi - 10 + 8 / 3 x 2 a to daje - 2 / 6 = - 1/3 więc -3 i -1/3 chyba , co nie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik portalu napisał:
Zdarzenie prawdziwe: jestem mieszkańcem jednego z większych miast Lubelszczyzny,maturę zdawałem ponad 30 lat temu,nie jestem matematykiem ale lubię rozwiązywać zadania matematyczne.Trzy lata temu natknąłem się na bardzo ciekawe zadaniematematyczne z czterema niewaiadomymi.Nie potrafiłem go rozwiąząc,poprosiłem o pomoc znajomego matematyka ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Powiedział,że to zadanie jest nie do rozwiązania.Planowałem to zadanie wysłać na UMCS,ale pokazałem to zadanie innemu matematykowi ( mgr,studia dzienne,nauczyciel liceum ).Zadanie to rozwiązał migiem.Śmieszna i żenująca zarazem sytuacja.Zastanawiam się jak mogą nasi uczniowie zdawać dobrze maturę z matematyki,jeśli częst uczą ich nieudaczni nauczyciele.Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie to było zadanie,to proszę na tym forum podać swój e-mail,to treś udostępnię.
sylwia_k@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...